Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Admin 2 sierpnia 2019

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą okazją, aby wykorzystać energię naszego pupila, a jednocześnie pogłębiać relację. Codzienne zabawy działają dobrze na witalność psa, tak jak i dają frajdę właścicielowi. Gry warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało rozmaitych typów zabawek dla psów, ale jak dobrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, dopasowanych do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych materiałów, są piłki gumowe, z materiału a także plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową piłkę myślmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, jeśli jesteśmy właścicielami małych ras psów, jak pudle i yorki, dla których wybieramy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy wyszaleć się z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies może nabrania prędkości. Jeśli piesek potrafi aportować, powinniśmy kupić frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie można było przenosić frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/